Kategori  Vurdering

Ubekendt maler. Efterårslandskab med hus. (cd)

Varenummer: 5418648
Vurdering: DKK < 1.000
Ubekendt maler. Efterårslandskab med hus. Olie på malerplade. Sign. monogram VQ 1929. 35 x 27 cm. (42 x 35).

Auktionen afsluttes:  29-08-2019 20:32:00