Ubekendt maler, Herreportræt. Olie på lærred. 33 x 25 cm

Varenummer: 6239585
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt maler. Portræt af herre. Olie på plade. Usign. 33 x 25 cm. (42 x 35 cm.)

Auktionen afsluttes:  21-08-2022 18:41:32
Showroom:   Kolding, DK

883744 21-08-2022 09:22:27 DKK 300