Kategori  Vurdering

Mitsou Kawamoto. Komposition.

Varenummer: 3017418
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Mitsou Kawamoto. Komposition, olie på lærred, utydelig sign. Mål 70 x 60. 20. årh.

Auktionen afsluttes:  16-06-2013 19:10:53
Showroom:  DK, Hørsholm, Hammervej 1