Ubekendt maler. Landskab med huse og landevej

Varenummer: 6228294
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt maler. Landskab med huse og landevej, olie på træ, sign. 62 x 85 cm (71 x 94 cm).

Auktionen afsluttes:  31-07-2022 20:45:20
Showroom:   Vejle, DK

9368 31-07-2022 19:43:55 DKK 300