Varenummer: 6321929
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt maler, 1900-tallet. Landskab ved solnedgang, olie på lærred, sign. og dateret 1932. 50 x 60 cm (62 x 72 cm).
Auktionen afsluttes:  29-05-2023 20:15:56