Ubekendt maler. Landskab ved solnedgang

Varenummer: 6321929

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt maler, 1900-tallet. Landskab ved solnedgang, olie på lærred, sign. og dateret 1932. 50 x 60 cm (62 x 72 cm).

Køb nu pris
DKK 500
Auktionen afsluttes:  29-01-2023 19:30:59