Ubekendt maler, motiv fra Bornholm 19./20. årh.

Varenummer: 5101116
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt maler. Olie på lærred. Betegnet Balka Badestrand. Sign. Jokoch (Johan Koch?) 1916. 29x63 cm. (38x72 cm.).

Auktionen afsluttes:  03-10-2018 18:00:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej