Ubekendt maler, olie på lærred, gadescene

Varenummer: 5373194
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000

Ubekendt maler, 20 årh: Gadescene med folkeliv. Olie på lærred. Signeret BS. Alm. brugs- og alderspatina. 65 x 97 cm. (94 x 124 cm.)

Auktionen afsluttes:  07-07-2019 11:28:42
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

10411 05-07-2019 11:54:10 DKK 300