Viggo Jastrau, 1857-1946 Havneparti, olie på lærred

Varenummer: 6062714
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Viggo Jastrau, 1857-1946: Havneparti, olie på lærred. Signeret ulæseligt. Alm. aldersrelateret stand med enkelte lette krakeleringer. 43 x 35 cm. (55 x 47 cm.)
Auktionen afsluttes:  17-08-2021 08:11:13
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej

2116661 12-08-2021 08:31:04 DKK 300