Ubekendt maler. Religiøst motiv, olie på lærred 1800-tallet

Varenummer: 6382892
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK 2.000

Religiøst motiv, olie på lærred, usigneret. Fremstår dubleret h. 90 x 72 cm (103x85)
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 11:11:00