John French. Strandparti, Skagen 1913

Varenummer: 6209346
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

John French (1869-1957). Strandparti, Skagen 1913, olie på lærred monteret på plade, sign. John French. 21 x 26 cm (28 x 33 cm). Fremstår med overflademærker, få krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  22-05-2022 20:55:00
Showroom:   Vejle, DK

38907 19-05-2022 00:20:51 DKK 300