Ubekendt møbeldesign. Lav skænk

Varenummer: 6255761
Hammerslagspris: DKK 3.400
Vurdering: DKK 6.600

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6338958
Ubekendt møbeldesign. Lav skænk fineret med mørkt træ, front med fire skuffer, herunder to skydelåger bag hvilke skuffer og hylder. Af nyere dato. H. 82 L. 241 D. 44 cm. Fremstår med alm. brugsspor.
Auktionen afsluttes:  01-02-2023 20:51:21
Showroom:   DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej

2280776 31-01-2023 21:43:20 DKK 3400