Ubekendt møbeldesign. Skænk

Varenummer: 6194695
Hammerslagspris: DKK 3.600
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt møbeldesign. Skænk fineret med mørkt træ, front med fem skuffer samt to skydelåger af bemalet træ, bag hvilke hylder, runde tilspidsede ben. Af nyere dato. L. 240 D. 44 H. 80 cm. Fremstår med alm. brugsspor, skydelåger går stramt.

Auktionen afsluttes:  30-06-2022 12:22:06
Showroom:   Aarhus, DK

1810999 29-06-2022 18:57:06 DKK 3600