Ubekendt møbelproducent. Lænestol, brunt ruskind

Varenummer: 6245462

Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt møbelproducent. Lænestol betrukket med brunt ruskind, løs sædehynde, drejelig firpas fod af aluminium med sorte sko af plast. H. 86/44. B. 75. D. ca. 90 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, mærker og patina.

Auktionen afsluttes:  15-08-2022 20:37:00
Showroom:   Vejle, DK