Ubekendt møbelproducent. Sofabord med opbevaringsrum, 1960'erne

Varenummer: 6226447
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt møbelproducent. Sofabord af fineret teaktræ, top med låge herunder opbevaringsrum, front med låge med greb af messing, afsluttet på hjul.1960'erne. H. 43 x 70 x 70 cm. Fremstår med aldersrelateret brugsspor.

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 13:40:42
Showroom:   Aarhus, DK

1888338 23-06-2022 16:29:11 DKK 800