Ubekendte Kunstnere, 20 årh. Parkeksteriør / marine (2)

Varenummer: 5134583
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendte Kunstnere, 20 årh. Eksteriør fra park / marine, olie på lærred, begge sign. 29,5x36,5 cm. (38x45 cm). 32x48 cm. (44x60 cm). (2)

Auktionen afsluttes:  31-10-2018 10:40:28
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

126705 28-10-2018 08:04:28 DKK 300