Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendte kunstnere, portrætter. 1800- og 1900-tallet (2)
:
6272668
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
Ubekendte kunstnere, portrætter, 1800- og 1900-tallet: Olie & pastel på lærred, uden sign. Olie på lærred med ulæselige betegnelser bagpå, samt årstallet 1850. 21x18 cm. 34x29 cm. (47x41,5 cm). Mindste med krakeleringer, hul i lærred samt flere afskalninger. (2)
30-09-2022 15:38:04
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
90153
29-09-2022
12:51:56
300
Til toppen