På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Vurdering:
12.000
Uffe Christoffersen (f. 1942). 'Løven, leoparden, hyænen og æslet'. Olie på lærred. Signeret, betitlet og dateret på bagsiden Uffe Christoffersen 1981, 'Løven, leoparden, hyænen og æslet'. 100 x 130 cm. (102 x 132).
25-04-2023 20:05:00