Uffe Christoffersen. 'Løven, leoparden, hyænen og æslet'. (cd)

Varenummer: 6288668

Næste bud: DKK 10.500
Vurdering: DKK 15.000

Uffe Christoffersen (f. 1942). 'Løven, leoparden, hyænen og æslet'. Olie på lærred. Signeret, betitlet og dateret på bagsiden Uffe Christoffersen 1981, 'Løven, leoparden, hyænen og æslet'. 100 x 130 cm. (102 x 132).

DKK 10.500

Køb nu pris
DKK 15.000
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 11:52:19