Ukendt kunstner. Landskabskomposition. Olie på lærred

Varenummer: 5017232
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ukendt kunstner. Landskabskomposition. Olie på lærred. Signeret. 66,5 cm x 96,5 cm (79 cm x 109 cm)

Auktionen afsluttes:  18-07-2018 20:04:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej