På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Ukendt kunstner. Landskabskomposition. Olie på lærred
Vurdering:
< 1.000
Ukendt kunstner. Landskabskomposition. Olie på lærred. Signeret. 66,5 cm x 96,5 cm (79 cm x 109 cm)
18-07-2018 20:04:00