Kategori  Vurdering

Ukendt kunstner. Marinemotiv. Olie på lærred

Varenummer: 5367653
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Ukendt kunstner . Marinemotiv. Olie på lærred Signeret. 51 x 41 cm. (67,5 x 57,5 cm)

Auktionen afsluttes:  11-07-2019 17:41:38
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

1709434 11-07-2019 12:41:14 DKK 350
211430 11-07-2019 10:28:24 DKK 300