Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Willy Bille, Am Kanal in Kopenhagen
:
5095192
Hammerslagspris
:
EUR
40
298
Vurdering
:
EUR
< 125
< 1.000
Willy Bille (1889-1944), Am Kanal in Kopenhagen, um 1930, Öl auf Leinwand, monogrammiert, verso auf dem Keilrahmen mit Bleistift bezeichnet "W. Bille", 45 x 65 cm (mit Rahmen ca. 55 x 75 cm).
09-06-2019 20:37:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1433848
06-06-2019
08:16:56
EUR
40
Til toppen