V. Holm, 1900-tallet. Denne auktion er annulleret - se nu vare #1911345

Varenummer: 1890700
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

V. Holm: Bornholmsk kystparti. Sign. V. Holm. Olie på lærred. 60 x 86 cm (68 x 93 cm). Fremstår med to ridser på lærred.
Auktionen afsluttes:  01-06-2010 16:41:00