Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
V. Holm, 1900-tallet. Denne auktion er annulleret - se nu vare #1911345
:
1890700
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
< 1.000
V. Holm: Bornholmsk kystparti. Sign. V. Holm. Olie på lærred. 60 x 86 cm (68 x 93 cm). Fremstår med to ridser på lærred.
01-06-2010 16:41:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
735753
31-05-2010
19:47:31
350
612182
26-05-2010
20:11:09
325
704457
26-05-2010
10:21:03
300
Til toppen