Vægophængt hylde af palisander.

Varenummer: 6285592

Næste bud: DKK 2.000
Vurdering: DKK 3.000

Vægophængt hylde af fineret palisander, fire vægbeslag af messing. L. 330 cm., D. 30 cm. Fremstår med almindelige brugsspor, små ridser.

Auktionen afsluttes:  07-12-2022 13:38:16