Valdemar Foersom Hegndal. Kvindeportræt. (cd)

Varenummer: 6163922

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Valdemar Foersom Hegndal (1916-2002). Kvindeportræt. Litografi. Sign. og nummereret V. Foersom Hegndal- 73, 36/46. Bladstørrelse .77 x 64 cm. Uindrammet. Fremstår med mærker efter indramning langs kant.

Køb nu pris
DKK 470
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 12:30:57