Valdemar Sichelkow. Portræt af balletdanserinde Adeline Genée-Isitt

Varenummer: 6287891
Vurdering: DKK 4.000

Valdemar Sichelkow (1848-?). Portræt af balletdanserinde Adeline Genée-Isitt. Olie på træ. Sign. og utydeligt dateret Vald. Sichelkom 18??. 27 x 18 cm. (33 x 24).
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 11:54:28