Van Cleef & Arpels. Retro armlænke af 18 kt. guld, ca. 1960'erne

Varenummer: 6288269

Van Cleef & Arpels. Leddelt retro armlænke af 18 kt. guld, integreret lås med sikkerhedshasp. Stemplet på låsen Van Cleef et Arpels nr. 3516 CS samt sidste led med franske stempler og 750.
Vægt ca. 74,6 g. B. 1,1 cm. L. 21 cm. Fremstår med brugsspor.

Køb nu pris
DKK 65.000