Vantinge Møbelindustri. Tre skabe af mahogni, model Rebus (3)

Varenummer: 6282938
Hammerslagspris: DKK 2.400
Vurdering: DKK 3.000

Vantinge Møbelindustri. Tre skabe af massiv mahogni, model Rebus, front med låger hvor bag hylder. Monteret med vægophæng. Tre vægbeslag medfølger. B. 79 cm., H. 79 cm., D. 28 cm. Fremstår med almindelige brugsspor, ridser/mærker. (3)
Auktionen afsluttes:  01-12-2022 21:01:09

650470 01-12-2022 18:59:38 DKK 2400