Vedhæng af 14 kt. guld, dertil en halskæde af forgyldt sterling sølv

Varenummer: 6247557
Vurdering: DKK 4.000

Vedhæng udført i 14 kt. guld, gennembrudt design. L. 15 mm. Vægt ca. 4,3 gram. Dertil en halskæde af forgyldt sterling sølv. Længde på kæden er ca. 45 cm. Vejl. pris for selve vedhænget er 7.995,-.

Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.
Auktionen afsluttes:  05-12-2022 13:32:08
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej