Vedhæng af 14 kt. guld, dertil en halskæde af forgyldt sterling sølv
Vurdering:
Vedhæng udført i 14 kt. guld, gennembrudt design. L. 15 mm. Vægt ca. 4,3 gram. Dertil en halskæde af forgyldt sterling sølv. Længde på kæden er ca. 45 cm. Vejl. pris for selve vedhænget er 7.995,-.
Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.
24-10-2023 12:09:00