Vedhæng af 14 kt. guld, dertil en kæde af forgyldt sterling sølv

Varenummer: 6269487
Hammerslagspris: DKK 900
Vurdering: DKK 1.300

Vedhæng udført i 14 kt. guld, moderne vifteformet design. Dertil en halskæde af forgyldt sterling sølv. Længde ca. 45 cm.

Denne vare hidrører fra en ophørt smykkeforretning.
Auktionen afsluttes:  24-11-2022 11:15:30
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej

2085672 22-11-2022 23:34:34 DKK 900