Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Halskæder, vedhæng
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Vedhæng af 14 kt. guld, dertil en kæde af forgyldt sterling sølv
:
6269487
Moms vare
Hammerslagspris
:
900
Vurdering
:
1.300
Vedhæng udført i 14 kt. guld, moderne vifteformet design. Dertil en halskæde af forgyldt sterling sølv. Længde ca. 45 cm.
Denne vare hidrører fra en ophørt smykkeforretning.
24-11-2022 11:15:30
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2085672
22-11-2022
23:34:34
900
Til toppen