Vedhæng af 14 kt hvidguld, 0.01 ct
Vurdering:
1.000
Vedhæng af 14 kt hvidguld prydet med indfattet brilliantslebet diamant, på i alt 0.01 ct. Farve: Top crystal (I). Klarhed VS. Stemplet 585. H. 14 mm. 1,5 gram. Fremstår med brugsspor.
10-06-2023 18:46:00