Vedhæng og kæde af 14 og 18 kt hvidguld, 0.04 ct (2)

Varenummer: 6381950
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.400

Vedhæng af 14 kt hvidguld prydet med en brilliantslebet diamant på 0.04 ct, Farve: Top Crystal (I) Klarhed: VS. Stemplet 585. H. 2 cm. Vægt 1,5 gram. Kæde af 18 kt hvidguld, l. 39 cm. Stemplet 750. Vægt 2,5 gram. Fremstår med brugsspor. (2)
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 19:08:41

172292 27-05-2023 18:53:27 DKK 1000