Axel Bredsdorff, landskab

Varenummer: 5040493
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Axel Bredsdorff (1883-1947), landskab, olie på lærred, sign. V. Brockdorff, 50x68 cm. (59x77 cm). Trænger til rensning.
Auktionen afsluttes:  12-07-2018 12:12:00

528870 12-07-2018 10:38:55 DKK 350
597280 12-07-2018 01:03:11 DKK 300