Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner. Gårdparti med personer

Varenummer: 4947294
Vurdering: DKK < 1.000
Ubekendt kunstner. Gårdeksteriør med personer, olie på lærred. Sign. Brandt. 92 x 118 (103 x 129) cm.

Auktionen afsluttes:  02-09-2018 09:48:51
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej