Kategori  Vurdering

Viggo Johansen. Haveparti med stående kvinde

Varenummer: 5442984
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 3.000
Viggo Johansen (1851-1935). Portræt af stående kvinde i have, olie på lærred. Sign. V.J. samt dateret (34?). 62 x 53 (71 x 61) cm.

Auktionen afsluttes:  07-10-2019 17:41:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej