Viggo Pedersen. Landskabsparti med havudsigt

Varenummer: 6379946
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK 1.200

Viggo Pedersen (1854-1926) Landskabsparti med havudsigt, olie på plade, sign. Viggo Pedersen samt svagt dateret 1914. 30 x 36 (52 x 57) cm.
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 16:42:00