Viggo Petersen tilskrevet, landskabsmotiv efterår, olie på lærred

Varenummer: 6330828
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 2.000

Viggo Petersen (1854-1925) tilskrevet, landskabsmotiv efterår, olie på lærred, usigneret. På bagsiden påskrevet Viggo Petersen. H.23 x 32 cm (39 x 48 cm)
Auktionen afsluttes:  22-01-2023 14:40:14
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1045558 22-01-2023 14:38:14 DKK 300