Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Viggo Pedersen, vinterlandskab (cd)
:
5454872
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
1.000
Viggo Pedersen (1854-1926), vinterlandskab, olie på plade, Skamstrup,Dateret 24/2 1886. Verso betegnet Ved Skamstrup Præstegaard. 35 x 22 (44 x 32) cm.
08-10-2019 19:06:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1029427
08-10-2019
19:01:00
400
785341
07-10-2019
23:00:21
350
1603243
05-10-2019
04:33:04
300
Til toppen