Viggo Pedersen, vinterlandskab (cd)

Varenummer: 5454872
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.000

Viggo Pedersen (1854-1926), vinterlandskab, olie på plade, Skamstrup,Dateret 24/2 1886. Verso betegnet Ved Skamstrup Præstegaard. 35 x 22 (44 x 32) cm.

Auktionen afsluttes:  08-10-2019 19:06:00