Vilh. Brandt. Heste (cd)

Varenummer: 6063914
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ernst Vilhelm Brandt (1880-1957). Parti med heste, olie på plade, sign. og dateret monogram 1913. 23 x 26 (36 x 40) cm.

Auktionen afsluttes:  08-08-2021 20:16:00
Showroom:  Aarhus