Kategori  Vurdering

Vilhelm Arnesen. Marine, olie på lærred

Varenummer: 5393468

Næste bud: DKK 350
Vurdering: DKK 15.000
Vilhelm Arnesen (1865 -1948). Marineparti med Kronborg i baggrunden. Sign. Vilh. Arnesen 1917. Mål: 98 x 134 cm. (123 x 154) cm.

Auktionen afsluttes:  18-09-2019 19:13:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Hammervej 1

305398 13-09-2019 19:57:03 DKK 300