Ubekendt kunstner. Portræt af Frederik IV, olie på lærred

Varenummer: 5783288
Hammerslagspris: DKK 4.800
Vurdering: DKK 8.000

Ubekendt kunstner, kopi efter Eckersberg. Portræt af Frederik VI’. Usign. 23 x 19 (33,5 x 29). betegnet på bagsiden V Bendz. Tekst rettet d. 26/9
Auktionen afsluttes:  28-09-2020 19:41:53