Varenummer: 6270424
Vurdering: DKK 1.000

Vilhelm Bille 1864-1908 cd. tilskrevet.. Marine. Olie på papir opklæbet på plade. Sign. Monogram VB h. 22 x 43 cm (39x60)
Auktionen afsluttes:  09-10-2022 16:42:56
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej