Vilhelm Johansen. Kystparti
Vurdering:
< 1.000
Vilhelm Johansen, 1900-tallet. Kystparti. Olie på lærred. Sign. Vilh. Johansen. 31,5 x 48,5 cm (42,5 x 59 cm). Fremstår med ridse og hul.
14-12-2050 08:42:00