Vilhelm Johansen. Kystparti

Varenummer: 6298168
Vurdering: DKK < 1.000

Vilhelm Johansen, 1900-tallet. Kystparti. Olie på lærred. Sign. Vilh. Johansen. 31,5 x 48,5 cm (42,5 x 59 cm). Fremstår med ridse og hul.
Auktionen afsluttes:  14-12-2050 08:42:00