Vilhelm Johansen. Kystparti

Varenummer: 6298168

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Vilhelm Johansen, 1900-tallet. Kystparti. Olie på lærred. Sign. Vilh. Johansen. 31,5 x 48,5 cm (42,5 x 59 cm). Fremstår med ridse og hul.

Auktionen afsluttes:  02-12-2022 18:33:11
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej