Varenummer: 5501512
Vurdering: DKK 5.000

Vilhelm Kyhn (1819-1903), græsstudie, olie på lærred. Dateret 21/8 1869, betegnet på rammen V. Kyhn. 20,5 x 27 (26 x 32) cm.
Auktionen afsluttes:  27-11-2019 19:02:00