Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Lamper og belysning
Loftslamper
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Vilhelm Lauritzen for Louis Poulsen. Model VL45. Radiohuspendel
:
6305201
Moms vare
Hammerslagspris
:
1.700
Vurdering
:
3.000
Vilhelm Lauritzen for Louis Poulsen. Model VL45. Radiohuspendel af mundblæst hvidt opal glas med montering af børstet messing. Fremstillet hos Louis Poulsen, model VL45. Ø 37 cm. Fremstår med brugsspor og mindre afslag på kant.
Proveniens: Østre Landsret. Bernstorffs Palæ. København.
25-11-2022 19:13:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1720813
23-11-2022
08:22:56
1700
1466535
22-11-2022
18:29:41
1600
1720813
21-11-2022
10:00:27
1500
Til toppen