RETUR: Denne auktion er annulleret

Varenummer: 5007671
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Vilhelm Melbye (1824-1882). Marine med klipper, brænding og sejlbåde, olie på lærred, Sign. VM. 34 x 42,5 (45 x 54) cm. Krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  29-05-2018 20:15:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej