Dansk maler. Portræt af en dreng i en døråbning

Varenummer: 5733987
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk maler, 1800-tallet. Portræt af en dreng i en døråbning, olie på lærred, usign. 26 x 18 cm (33 x 25 cm). Fremstår med få ganske små afskalninger og ormehuller.

Auktionen afsluttes:  11-08-2020 20:59:00