Vilhelm Bille. Marine Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5041279

Varenummer: 5027892
Hammerslagspris: DKK 2.200
Vurdering: DKK < 1.000

Vilhelm Bille (1864-1908) Olie på lærred. Marinemotiv, sign. Vilh. Bille 93. 90 x 135 cm (124 x 169 cm). Lærred med revne, krakeleringer mm.

Auktionen afsluttes:  21-06-2018 19:27:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej