Villy Daugaard Petersen 'Ved Havet' (cd)

Varenummer: 5718714
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK < 1.000

Villy Daugaard Petersen 1915-1995 cd. Olie på plade. Komposition, signeret, betitlet 'Ved Havet' dateret 1980. 50 x 65 cm (52,5 x 67,5 cm)
Auktionen afsluttes:  18-07-2020 14:43:59