Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Grafik og fotografi
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Vintage plakat / Valgplakat 'De har ansvaret: Stem JA til Grundloven den 28. maj'. Litografisk tryk
:
4549668
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.500
Vintage plakat / Valgplakat 'De har ansvaret: Stem JA til Grundloven den 28. maj'. 1950-60'erne. Litografisk tryk monteret på pap. Usign. 86 x 63 cm. UR. Fremstår med ridser og kantskader.
10-02-2017 16:02:30
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1199250
10-02-2017
15:45:07
300
Til toppen