På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Vurdering:
< 1.000
Vitaliy Lvovich Borovik. (f. 1949). 'Aften i Ples'. Olie på plade. Sign. 19 x 30 cm (21 x 31,5 cm).
09-03-2023 20:18:56