Vitaliy Lvovich Borovik. 'Aften i Ples'. (cd)

Varenummer: 6224518

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Vitaliy Lvovich Borovik. (f. 1949). 'Aften i Ples'. Olie på plade. Sign. 19 x 30 cm (21 x 31,5 cm).

Køb nu pris
DKK 500
Auktionen afsluttes:  04-12-2022 20:03:59