Vitrineskab af palisander

Varenummer: 6246677
Hammerslagspris: DKK 1.300
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Vitrineskab af fineret palisander. Front med tre skuffer og glaslåger bag hvilke glashylder. Indvendigt monteret med lys. H. 150 cm. B. 69 cm. D. 40 cm. Fremstår med brugsspor.

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 19:07:00
Showroom:   Herlev, DK